HISTORYCZNA WILLA NA STARYM MOKOTOWIE

Rodzaj oferty: Sprzedaż

Warszawa, Mokotów

Cena: 9 900 000PLN

25647.06 zł/ m2

Typ nieruchomości Dom

Powierzchnia 425 m2

Powierzchnia działki 678 m2

Liczba pokoi 8

Rok budowy 1928

Opiekun nieruchomości

Radosław Wojak

600305150 [email protected]

Galeria nieruchomości

Opis nieruchomości

DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM DO WŁASNEJ ARANżACJI W SERCU STAREGO MOKOTOWA 


DANE TECHNICZNE:

Bliźniak z 1928 roku o powierzchni ok. 425 m2 usytuowany na działce 687 m2 w najbardziej prestiżowej części Mokotowa. Dom stanowi idealną bazę do stworzenia własnej przestrzeni, szytej na miarę potrzeb i wyobrażeń przyszłego właściciela. Bardzo wysokie i przestronne pomieszczenia. 


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Przedstawione w ofercie aranżacje przestrzeni na poszczególnych kondygnacjach to spójna i przemyślana koncepcja uznanego biura architektonicznego specjalizującego się w projektowaniu, przebudowach i rearanżacjach rezydencji dla najbardziej wymagających Klientów. Propozycja ta zakłada rozplanowanie domu na 3 kondygnacjach, a priorytetem był komfort mieszkańców. Dlatego we wnętrzu przewidziano miejsce na windę, która łączy wszystkie piętra domu od piwnicy po poddasze. Naturalnie widoczny jest podział na część dzienną i prywatną.

Przestrzeń reprezentacyjna to parter z obszernym salonem z tarasem oraz jadalnią. Kuchnia z oranżerią stanowią osobną powierzchnię dla całej rodziny zarówno na przygotowanie jak i spożywanie posiłków.

Strefa prywatna właścicieli znajduje się na piętrze i poddaszu - to sypialnie, garderoby i łazienki dla 5-6 osobowej rodziny.

W piwnicy garaż na dwa samochody w systemie parkowania zależnego. Przewidziano również miejsca do parkowania samochodów na podjeździe. Po rozbudowie piwnica nabiera nowego charakteru za sprawą strefy fitness i relaksu.

Nadzwyczajnym atrybutem domu jest intymny ogród  z ekspozycja zachodnią. Zadbana i bujna zieleń stanowią wartość dodaną oraz dopełniają relaksacyjny charakter tej powierzchni.


  
STANDARD WYKOŃCZENIA:

Dom wyremontowany i wykończony 25 lat temu z wizją i rozmachem na ówczesne czasy i możliwości. Najlepsze materiały wykończeniowe w stylu nawiązującym do epoki, z której pochodzi budowla, a także podział na dwa niezależne lokale pozwalają na elastyczne planowanie docelowej powierzchni mieszkalnej. 


INFORMACJE DODATKOWE:


Oferta obejmuje projekt przebudowy/rearanżacji domu i może on zostać sformatowany do alternatywnych opcji zgodnie z potrzebami Kupującego.


LOKALIZACJA:

Prestiżowe sąsiedztwo - najbliższe otoczenie stanowią reprezentacyjne wille, domy jednorodzinne i kamienice. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest gwarancja poczucia ciszy i spokoju mimo bliskości centrum miasta - dom znajduje się przy prestiżowej ulicy Mokotowa, na której znajdują się ambasady, rezydencje ambasadorów oraz placówki edukacyjne. 

W bliskiej odległości znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy oraz punkty usługowe. 

Bezproblemowa komunikacja samochodem z centrum miasta. Metro, autobusy i tramwaje w odległości 5-minutowego spaceru.

---
 
Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń Wynajmujących.

Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie.

Szczegóły nieruchomości

Typ nieruchomościDom

Powierzchnia 425 m2

Powierzchnia działki 678 m2

Liczba pokoi 8

Rok budowy 1928

Liczba kondygnacji 3