NOWA WILLA MIEJSKA NA STARYM WILANOWIE

Rodzaj oferty: Sprzedaż

Warszawa, Wilanów

Zapytaj o cenę

Typ nieruchomości Dom

Powierzchnia 283 m2

Powierzchnia działki 280 m2

Liczba pokoi 6

Rok budowy 2020

Opiekun nieruchomości

Radosław Wojak

600305150 [email protected]

Galeria nieruchomości

Opis nieruchomości

SPEKTAKULARNY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM NA STARYM WILANOWIE - CENA NA ZAPYTANIE!
 
DANE TECHNICZNE:

Nowy dom - termin oddania II kwartał 2021 - o powierzchni całkowitej 182 m2, usytuowany na działce o powierzchni 280 m2. 

Własność hipoteczna lokalu wraz prawami do udziału w gruncie i częściach wspólnych.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Zaplanowany i zaprezentowany w ofercie rozkład pomieszczeń jest rozwiązaniem przykładowym i może zostać wykonany zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta. Według załączonej propozycji przedstawia się następująco:
 
PIWNICA: wygodny i przestronny garaż na dwa samochody, pomieszczenie techniczne
PARTER: otwarta przestrzeń o powierzchni 64 m2 - salon wysoki na dwie kondygnacje z przeszkleniami połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią, toaleta
PIĘTRO: komfortowa sypialnia typu master bedroom, garderoba walk-in, łazienka 
PODDASZE UŻYTKOWE: 3 sypialnie, łazienka 

STANDARD WYKOŃCZENIA:

Dom zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi oraz z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni mieszkalnych. Szczególną uwagę inwestor przywiązuje do stosowania materiałów najwyższej jakości.

Dom dostępny jest w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Docelowo willa może zostać wykończona na indywidualne zamówienie i zyskać niepowtarzalny charakter, styl i elegancję dopasowaną do potrzeb i upodobań właścicieli.


LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona  jest w prestiżowej części Wilanowa w bezpośrednim sąsiedztwie eleganckiej zabudowy willowej i domów jednorodzinnych. To miejsce dedykowane dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Doskonała lokalizacja inwestycji w bliskim zasięgu zarówno zielonych terenów Sadyby i Wilanowa jak i atrakcji miasta np. położonego w pobliżu kina IMAX oraz centrum handlowego Sadyba BEST MALL. Należy również podkreślić bliskość najbardziej prestiżowych, międzynarodowych  szkół w Warszawie: brytyjskiej, francuskiej oraz wielu innych.  

Lokalizacja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami stolicy.

---
 
Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Villa Mia dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających.

Jako Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję.

 

Szczegóły nieruchomości

Typ nieruchomościDom

Powierzchnia 283 m2

Powierzchnia działki 280 m2

Liczba pokoi 6

Rok budowy 2020

Liczba kondygnacji 3